10. 9. 2024, 09:07

První divizní výhra

Úvodem bych chtěl poděkovat Chotíkovu, že nám umožnili sehrát zápas na jejich hřišti. Dnes jsme prostě už museli vyhrát, i s ohledem na sérii těžších zápasů, která nás čeká a jsem neskutečně šťastný, že se to povedlo. Prvních 15 min to od nás nebylo ono, to byl soupeř lepší, ale pak jsme si o pauze na pití něco řekli a zlepšilo se to. Měli jsme tam několik zajímavých střel, i břevno. Bohužel do šatny nám soupeř dal gól, kdy jsme byli nedůslední jak na kraji, tak ve vápně. Druhá půle už byla lepší i vlivem střídání a po zásluze jsme vyrovnali. Klíčovým momentem byla hned 2 minuty na to neproměněná penalta hostů, kdy se Bejdy, na ještě nedávno domácím hřišti, vyznamenal. Tento moment nám vlil do žil ještě víc energie a touhy vyhrát a to se také povedlo. Závěrem musím vyzdvihnout výkon Libora Rady. Nevím jestli někdo jiný je schopen na této úrovni ve 49 letech a ještě ve středu zálohy podat takový výkon jako předvedl on. Klobouk dolů a příklad všem mladým hráčům!

Více k zápasu včetně TV záznamu ZDE.