14. 9. 2024, 18:08

Zasloužená výhra Senca

Při vší úctě k předchozím soupeřům jsem tvrdil, že dnes nás čeká zatím nejtěžší protivník a to se také potvrdilo. V takových zápasech potřebujete, aby se vše sešlo a měli jste i štěstí a to se nepovedlo. Senco je zkušený tým, většina hráčů jsou vysocí jako náš Matěj Kouřil a i když jsme je dlouho udržovali v lehké nervozitě, tak se nakonec prosadili. Mě mrzí, že všechny góly byly poměrně laciné. 2 po velkých chybách vzadu a 2 po rohových kopech. Kdo ví, jak by se zápas vyvíjel, kdybychom v první půli lépe vyřešili 3-4 velmi nadějné brejky. Nebo kdyby Křemi v samostatném úniku vyrovnal na 1:1. Nebo Csambi, kdyby v té samé situaci lépe převzal míč. Senco vyhrálo zaslouženě. My se však nehroutíme, každý zápas je pro nás zkušenost i ponaučení do dalších zápasů.

Více o zápasu ZDE